Aktualności 2011/2012

Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012

Rozpoczęcie roku szk.

Żegnajcie wakacje!

1 września 2011 roku o godz. 9.00 zabrzmiał pierwszy dzwonek w tym roku szkolnym.

Pasowanie na ucznia

pasowanieNowi "prawdziwi" uczniowie

Dnia 13 września 2011 r. przeżywaliśmy szczególnie ważny moment  w naszym życiu szkolnym. Odbyła się uroczystość Pasowania na ucznia klas I SP.

Fizyka nie musi być nudna

W Instytucie Fizyki w Katowicach

15 września br. po dwuletniej przerwie klasy trzecie wznowiły wieloletnią tradycję Naszego Gimnazjum biorąc udział w „Osobliwościach świata fizyki” w Instytucie Fizyki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Klasy II w terenie, czyli na "Leśnej Polanie"

Orientuj się gdzie jesteś

21 września 2011 roku klasy II a i II b Szkoły Podstawowej w Nędzy wraz z wychowawcami uczestniczyły w zajęciach terenowych organizowanych przez ośrodek Leśna Polana.

Sprzątanie Świata

„W poszukiwaniu” śmieci

22 września 2011 roku po raz 18. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnoświatowej akcji Sprzątania Świata.