KONKURS PLASTYCZNY ,,MOJA WALENTYNKA"

,,Dzień Świętego Walentego
   To dzień dobry dla każdego!
   W tym dniu wszyscy to wyznają,
   że chcą kochać i kochają!"

Uczniowie kl. I-III  wzięli udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym Moja Walentynka organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu. Honorowy patronat nad konkursem objął Starosta Raciborski Ryszard Winiarski.

Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni i umiejętności wyrażania własnych uczuć poprzez środki plastycznego wyrazu oraz zainteresowań i uzdolnień plastycznych.

Prace wykonane dwolną techniką płaską zostały wysłane do organizatora, więc pozostało nam trzymać kciuki i życzyć... POWODZENIA!

Wychowawcy klas I-III

Zobacz zdjęcia: