Nowe półrocze – nowe możliwości!

Interaktywny monitor w naszej szkole

II półrocze najmłodsi uczniowie naszej szkoły rozpoczynają z nowym wyposażeniem sali lekcyjnej. Skomputeryzowany ekran dotykowy zakupiony dzięki środkom pozyskanym z programu "Aktywna tablica" będzie wspierał, uczył i bawił pierwszoklasistów podczas wszystkich zajęć lekcyjnych.

Rozbudowane funkcje urządzenia wykorzystujemy do pisania, rysowania, prezentacji multimedialnych, filmów i zadań interaktywnych.

Tradycyjna książka i ćwiczenia znalazły już swoje miejsce na ekranie dzięki czemu uczniowie utrwalają wiadomości i doskonalą swoje umiejętności wykorzystując TIK.

Nowy sprzęt to nowe możliwości, które zamierzamy wykorzystywać w codziennej pracy, a atrakcyjna forma zajęć z pewnością dostarczy najmłodszym nowych wrażeń i zaktywizuje wszystkich do sumiennej pracy.

Sylwia Linek

Zobacz galerię: