Połowa nauki w szkole za nami! Półmetek 2018

ZABAWA PÓŁMETKOWA DRUGOKLASISTÓW

26 stycznia 2018 roku odbyła się zabawa półmetkowa gimnazjalistów klas drugich. Jej organizacją zajęli się nie tylko uczniowie, ale również rodzice i wychowawcy.

Gimnazjaliści z radością świętowali półmetek nauki w szkole w Nędzy.

Uczniowie bardzo dobrze wywiązali się z powierzonych im zadań - udekorowali salę balonami, serpentynami oraz pięknie przyozdobili stoły, przy których wspólnie siedzieli.

Wszyscy doskonale się bawili, wspaniale tańczyli nie tylko przy współczesnych hitach, ale również tych, które odeszły już do lamusa.

Na stołach nie brakowało przekąsek, napojów oraz pysznej pizzy, którą wszyscy zjedli ze smakiem.

Zabawa była udana dzięki znakomitej organizacji, za którą serdecznie dziękujemy przede wszystkim rodzicom.

Szkoda, że wszystko co piękne, tak szybko się kończy…

Po wspólnej zabawie, drugoklasiści udali się na zasłużony wypoczynek
 – FERIE ZIMOWE Uśmiech

Zobacz zdjęcia: