Muzyczna uczta....

Koncert kolęd i pastorałek  w wykonaniu uczniów SP w Nędzy

21 stycznia, w kościele parafialnym Matki Bożej Różańcowej, odbył się coroczny koncert kolęd w wykonaniu dzieci i młodzieży Szkoły Podstawowej w Nędzy. Na popołudniowym nabożeństwie kościół po brzegi wypełnili  mieszkańcy naszej miejscowości, rodzice uczniów i ich bliscy. Zespół wokalny, duety, soliści i instrumentaliści po raz kolejny zaprezentowali szeroką gamę kolęd i pastorałek w nowej aranżacji pod kierunkiem Sylwii Linek i Mieczysława Drożdża.

Przygotowania do koncertu odbywały się na lekcjach muzyki i w ramach zajęć pozalekcyjnych, podczas których młodzi artyści doskonalili interpretację utworów. Efekty ich pracy widownia doceniła ogromnym aplauzem.

Nagłośnieniem zajął się Pan Rafał Lincner z uczniami starszych klas. Wszystkim osobom zaangażowanym w koncert, a w szczególności wykonawcom, opiekunowie  gorąco dziękują za zaangażowanie i poświęcenie swojego wolnego czasu. To doskonała promocja Waszego talentu, a tym samym szkoły w środowisku lokalnym.

Gratulujemy!

Sylwia Linek