Poranki wigilijne w klasach III SP

W TEJ WYJĄTKOWEJ ATMOSFERZE

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas spotkań, refleksji, podziękowań oraz składania życzeń. To czas, w którym odczuwamy najsilniejszy związek z naszymi tradycjami. W tej wyjątkowej atmosferze uczniowie klas IIIa i IIIb Szkoły Podstawowej w Nędzy przygotowali wigilijne spotkanie opłatkowe, na które zaprosili swoich bliskich.

Z tej okazji dzieci przygotowały przedstawienie o tematyce świątecznej wprowadzające wszystkich zaproszonych gości w bożonarodzeniowy nastrój. Wspólnie z rodzicami śpiewały kolędy, składały sobie życzenia.

Uczniowie wręczyli rodzicom, podczas wspólnego poczęstunku, wykonane na zajęciach upominki.

A.Neuhof, A. Grzybowska

Zobacz zdjęcia: