Świąteczna kartka 2017

Wyróżnienie dla Agatki Achtelik

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia grupa scenariuszy lekcji EDU zorganizowała konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych i przedszkoli z całej Polski. Z niemal 1700 prac jury wyróżniło kartkę naszej uczennicy z klasy I a - Agaty Achtelik.

Wybór laureatów był bardzo trudny, a prace uczniów zachwyciły organizatorów i wprowadziły w świąteczny klimat.

Najważniejsze kryteria, jakimi kierowało się jury w wyborze kartek to: estetyka pracy, oryginalny pomysł, ciekawa kompozycja, a także nakład pracy.

Przygotowanie prac konkursowych wymagało dużej kreatywności i zaangażowania, dlatego dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

Sylwia Linek

Zobacz zdjęcia: