Magia Świąt

Poranek Wigilijny w klasach I

Tydzień poprzedzający Święta Bożego Narodzenia to tradycyjnie w klasach I- III czas spotkań z najbliższymi. Maluchy z ogromnym zapałem przygotowywały się do występów na długo przed uroczystością. 15 grudnia Magia Świąt zawitała do klas I.

Poranek wigilijny, z udziałem rodziców, w klasach I a i I b rozpoczął program artystyczny w wykonaniu najmłodszych aktorów pod czujnym okiem wychowawczyń: Sylwii Linek i Ewy Skatuły. Były wiersze, kolędy i pastorałki z towarzyszeniem instrumentów.

Był czas na wspólne kolędowanie, poczęstunek, życzenia i własnoręcznie wykonane upominki, w wykonanie których najmłodsi włożyli całe swoje serce.

W gorączce przedświątecznych przygotowań wszyscy zatrzymali się na chwilę, by chwalić „wielką małą Dziecinę”. Nie obyło się bez wzruszeń.

Te wspaniałe chwile spędzone w podniosłej atmosferze razem z kolegami, koleżankami i bliskimi, zachowamy w swoich sercach na kolejny, nadchodzący rok 2018 życząc już dziś - Wszystkiego, co się szczęściem zwie!

Sylwia Linek

Ewa Skatuła