Kolędujemy dla społeczności lokalnej

Występy artystyczne dla GOPS

Przedświąteczne występy naszych uczniów w środowisku lokalnym stały się już tradycją.

15 grudnia uczniowie klasy IV SP: Magdalena Machnik, Nicolas Mroczek, Anna Szymiczek, Zofia Solich, Magdalena Wawrowicz i Emilia Wojtek, pod kierunkiem Sylwii Linek, wystąpili na prośbę GOPS podczas Wigilii dla osób samotnych z terenu Gminy Nędza.

Program artystyczny, przygotowany w ramach zajęć pozalekcyjnych kółka wokalnego, uczestnicy spotkania przyjęli ciepło jak co roku. Nie obyło się bez wzruszeń.

Najpiękniejsze kolędy i pastorałki oraz wiersze o tematyce świątecznej wycisnęły łzy w oczach zebranych gości, którzy gromkimi brawami nagrodzili występy.

To wspaniały gest bezinteresownego zaangażowania młodych ludzi w akcje społeczne i doskonała promocja talentów naszych wychowanków.

W gonitwie przedświątecznych przygotowań warto poświęcić czas innym - to taka Magia Świąt!

Sylwia Linek