Barbórka w klasach I i III

Wierszem i piosenką ślemy życzenia górnikom

Stało się już tradycją, że 4 grudnia uczniowie naszej szkoły cieszą się z odwiedzin wyjątkowych gości - górników, którzy właśnie tego dnia obchodzą swoje tradycyjne święto - Barbórkę.

Uczniowie wierszem i piosenką złożyli zaproszonym gościom życzenia i przypomnieli o ich trudnej pracy. Potem przy wspólnej biesiadzie zabrzmiały śląskie śpiewki ,,Szła dzieweczka do laseczka” czy ,,W zielonym gaju.”

Występy uczniów zostały nagrodzone słodkim poczęstunkiem ufundowanym przez górników naszej miejscowości.

Wszystkim GÓRNIKOM raz jeszcze składamy najlepsze życzenia!

Wychowawczynie klas I i III