Muzykalna szkoła

Szkolny konkurs karaoke

W bieżącym roku szkolnym nasza placówka przystąpiła do Ogólnopolskiego Konkursu Muzykalna Szkoła, który angażuje uczniów do szeregu działań o charakterze artystycznym. Celem konkursu jest pobudzanie i rozwijanie zdolności muzycznych dzieci i młodzieży.

29 listopada odbył się szkolny konkurs karaoke. To pierwsze zadanie z jakim zmierzyli się z sukcesem nasi uczniowie.

Do konkursu zgłosiło się 15 osób, które oceniało jury w składzie: Sylwia Linek, Mieczysław Drożdż- organizatorzy konkursu oraz Emilia Gomółka- uczennica klasy V i Piotr Badura- uczeń klasy drugiej gimnazjum.

Uczestniczy samodzielnie wybrali repertuar muzyki rozrywkowej, który wykonali doskonale z wielkim zaangażowaniem. Wszyscy bawili się znakomicie i byli pod wrażeniem talentu młodych artystów i ich możliwości wokalnych.

I miejsce powędrowało do Emilii Płotek i Natalii Halamy.

II miejsce zajęła Paulina Hiltawska, Agnieszka Płotek, Marta Grycman oraz Klara Koletzko.

III miejsce zajęły duety: Zofia Kalemba i Kinga Morcinek, Julia Mruzek i Gabrysia Peresińska oraz Vanessa Wałach i Julia Michna.

Zwycięzcy mogli raz jeszcze zaprezentować swój potencjał przed liczną publicznością, podczas imprezy andrzejkowej.

Wszystkim uczestnikom gorąco gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów z muzyką na ustach.

Sylwia Linek

Mieczysław Drożdż