Baśniowy Świat Andersena

II miejsce w Ogólnopolskim konkursie plastycznym dla Roberta Radaja

23 marca podsumowano Ogólnopolski konkurs plastyczny "Baśniowy Świat Andersena" organizowany przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Raciborzu.

W konkursie wzięło udział 1321 uczestników z całego kraju. Tematem konkursu było wykonanie ilustracji, kukiełki, pacynki lub marionetki do wybranej baśni J.Ch. Andersena. Również najmłodsi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w tej wielkiej plastycznej przygodzie. Do udziału w gali laureatów zaproszony został uczeń klasy I a SP - Robert Radaj, który zdobył II miejsce w kategorii 7- 8 lat za ilustrację " Królowa Śniegu". To ogromny sukces dla utalentowanego plastycznie wychowanka. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wystawę prac pokonkursowych zobaczyć można w galerii GAWRA, która będzie otwarta w miesiącu kwietniu. Zapraszamy!

S.L.