WIECZÓR CZYTANIA BAJEK

Postacie z bajek bohaterami wieczoru

7 listopada w Szkole Podstawowej im. Powstańców Śląskich w Nędzy już po raz siódmy odbył się Wieczór Czytania Bajek dla najmłodszych uczniów z klas I-III. Biletem wstępu na ten wieczór było przebranie za bajkową postać. Wśród strojów królowały: Czerwone Kapturki, Wróżki, Królewny Śnieżki, Koty w butach, Bob Budowniczy i inne.

W bajkowej scenerii uczniowie starszych klas czytali najpiękniejsze bajki i zachęcali do czytania innych.

Swój wolny czas poświęciły nam uczennice: Natalia Halama, Wiktoria Bednarska, Nicola Wojaczek, Anna Szymiczek, Zofia Solich, Paulina Hiltawska, Klara Koletzko, Magdalena Wawrowicz.

Po wysłuchaniu wybranych baśni, najmłodsi uczniowie udali się do klas, gdzie czekał na nich poczęstunek oraz baśniowe układanki. Następnie, wtuleni w swoje maskotki i podusie, wspólnie obejrzeli projekcję bajki pt. „Księżniczka na ziarnku grochu”.

Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy, ale przecież spotkamy się znów za rok.

Do zobaczenia...

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej