Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Mój Ptasi Przyjaciel”

Wyróżnienie dla Szymona Porwoła

3 listopada dokonano podsumowania konkursu koordynowanego przez Ośrodek Edukacyjny Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego w Kalinie „Mój Ptasi Przyjaciel”. Konkurs realizowany był w ramach Kampanii edukacyjno – informacyjnej „Przyroda – lubię, szanuję, obserwuję”.

Adresowany był dla uczniów klas I-III SP z terenu województwa śląskiego. Zadaniem uczestników było wykonanie z materiałów wtórnych figurki ptaka występującego na terenie jednego z parków krajobrazowych województwa śląskiego.

Spośród 119 figurek jury wybrało najciekawsze. Wśród nagrodzonych prac znalazła się figurka naszego ucznia z klasy I b – Szymona Porwoła.

Szymonowi serdecznie gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Ewa Skatuła