Zwierzęta lasu jesienią - V edycja MIĘDZYGMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

ZWYCIĘSTWA JAK MALOWANE!

10 listopada  2017r.  miało miejsce rozstrzygnięcie V Międzygminnego Konkursu Plastycznego pod hasłem ,,Zwierzęta lasu jesienią".  W konkursie brali udział uczniowie klas I-III z Nędzy, Budzisk, Lysek, Zawady Książęcej.

Celem konkursu było rozwijanie kreatywności i inwencji twórczej dzieci, kształtowanie wrażliwości estetycznej i plastycznej uczniów, wyrażanie za pomocą różnych środków artystycznych swoich spostrzeżeń i przeżyć. Zadaniem uczniów było wykonanie prac dowolną techniką plastyczną.

Do naszej placówki napłynęło kilkadziesiąt prac z wyżej wymienionych szkół. Moment wręczania nagród ubarwił występ uczniów klas III a i III b naszej placówki.

Komisja w składzie: p. Edyta Pala, p. Joanna Trybańska, p. Monika Bajak oraz p. Maria Jankowska wyłoniła następujących laureatów konkursu plastycznego:

Dominik Śmieszek

12. Julia Kilian
  13. Zuzanna Tworuszka
  14. Agata Achtelik

Laureaci oraz osoby wyróżnione otrzymały atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz dyplomy ufundowane przez Wójta Gminy Nędza Panią Annę Iskałę.

W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować za objęcie patronatem konkursu i wspieranie młodych talentów z gminy i okolic.

Organizatorzy konkursu:

Agnieszka Grzybowska i Anna Neuhof