Ślubuję uroczyście...

Pasowanie na ucznia klas I SP w Nędzy

24 października przeżywaliśmy szczególnie ważny moment  w naszej społeczności szkolnej. Tego dnia odbyła się UROCZYSTOŚĆ PASOWANIA NA UCZNIA klas I SP
im. Powstańców Śląskich w Nędzy.

Na szkolnej scenie auli, odświętnie ubrani, najmłodsi uczniowie naszej szkoły wystąpili przed rodzicami i bliskimi w programie artystycznym przygotowanym specjalnie na tę okazję.

Podczas części oficjalnej uczniowie w obecności rodziców  złożyli uroczyste ślubowanie,  a następnie zostali symbolicznie pasowani przez Panią Dyrektor Marię Czerwińską na pełnoprawnych uczniów naszej szkoły. Każdy uczeń otrzymał pamiątkowy dyplom i wszyscy zasłużyli na pierwsze pochwały. Spotkanie zakończyliśmy w salach lekcyjnych słodkim poczęstunkiem,  przygotowanym przez rodziców.

To było prawdziwe Święto, do którego często będziemy wracać pamięcią.

Teraz czas na naukę. Przed nami cały rok zdobywania wiedzy.
Wszyscy trzymamy kciuki za najmłodszych kolegów
i koleżanki!

Wychowawczynie pierwszych klas