Certyfikat eTwinning

Krajowa Odznaka Jakości dla szkoły w Nędzy

Wakacje kończymy miłą informacją dotyczącą realizowanego projektu literackiego ,,Stworzeni z wyobraźni", którego głównym celem było podejmowanie działań interdyscyplinarnych w ramach krajowego projektu eTwinning.

Udział w projekcie brały gimnazjalistki: Wiktoria Achtelik, Julia Białek oraz Natalia Pielczyk.

W ciągu roku szkolnego 2016/2017 młodzi ludzie z dziesięciu różnych szkół tworzyli wspólnie dziesięć powieści. Gimnazjaliści wymieniali się rozdziałami, które odwoływały się do obrazków rzuconych kości Story Cubes.

Cieszymy się, że Zespół Szkolno – Gimnazjalny w Nędzy został doceniony i zarazem uhonorowany KRAJOWĄ ODZNAKĄ JAKOŚCI przez National Support Service eTwinning.

,,Krajowa Odznaka Jakości przyznawana jest przez Krajowe Biuro eTwinning tym nauczycielom, których praca w ramach projektu osiągnęła określony poziom.

Każdy nauczyciel zarejestrowany w Programie może ubiegać się o Odznakę Jakości za projekt, który realizuje.

Celem przyznawania Krajowej Odznaki Jakości jest wyróżnienie nauczycieli i szkół, których działania w ramach eTwinningu reprezentują wysoki poziom.

Dla nauczycieli jest to uznanie ich pracy, dla uczniów to większa motywacja do prowadzenia zaplanowanych działań, a dla szkoły – publiczne potwierdzenie zaangażowania i dążenia do jakości oraz otwartość na współpracę europejską".

Źródło: http://www.etwinning.pl/krajowe-i-europejskie-odznaki-jakosci/

GRATULUJEMY!