Zakończenie gimnazjum

Pożegnaliśmy absolwentów gimnazjum!

To już tradycja naszego gimnazjum, że w czwartkowe popołudnie spotykają się uczniowie, ich rodzice i nauczyciele na akademii, podczas której nasi absolwenci żegnają się ze szkołą.

Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w kościele, a stamtąd uczniowie w barwnym korowodzie przeszli do szkoły. Tam, trzecioklasiści zaprezentowali część artystyczną podsumowującą ich pobyt w gimnazjum.

Nie zabrakło wspólnych zdjęć, zabawnych filmików i pokazania szkolnego życia z przymrużeniem oka.

Uczniowie podziękowali także wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za wspólne chwile.

Równie gorąco nasi absolwenci okazali wdzięczność swoim rodzicom wręczając im pamiątkowe, samodzielnie wykonane serce. Następnie uczniowie klas II życzyli swoim o rok starszym kolegom wspaniałych przygód w nowej szkole.

Ostatnie słowo należało do wychowawców – z humorem, ale przede wszystkim z ogromnym wzruszeniem pożegnali „swoje dzieci”.

W takiej chwili łez nie wstydzili się nawet najwięksi twardziele.

Zakończenie klas III gimnazjum było bardzo uroczyste.

Naszym absolwentom życzymy wielu sukcesów i zapewniamy, że drzwi naszej szkoły będą dla nich zawsze otwarte.

Iza Pielczyk

Zobacz zdjęcia: