Wakacje tuż, tuż!

Czas pożegnań, wspomnień i podziękowań...

Ostatnie dni roku szkolnego są wyjątkowe dla uczniów klas III SP. Trzy lata spędzone w edukacji wczesnoszkolnej właśnie dobiegły końca. Czas na podsumowania, wspomnienia i podziękowania. 20 czerwca w imprezie plenerowej przy ognisku spotkała się cała klasa III a z rodzicami i wychowawczynią- Sylwią Linek.

Zakończenia bywają smutne, ale są potrzebne. Gdyby nie one, nic by się nie mogło zacząć. To tak jak z piękną książką. Gdy zaczynasz ją czytać, nie chcesz, żeby się skończyła. A świat ma nam do przekazania tyle wspaniałych opowieści.

Teraz czas na odkrywanie ich na kolejnym etapie edukacji.

Nowi nauczyciele, nowe przedmioty, nowe sale. Nie wiadomo jak to będzie? Właśnie dlatego warto sprawdzić, co takiego zaoferuje czwarta klasa.

Być może to właśnie będzie czas na odkrywanie swoich głęboko ukrytych, niepowtarzalnych talentów.

Tego Wam życzę i dziękuję za trzy lata wspólnej nauki i zabawy.

Pozostały piękne wspomnienia!

Radosnych wakacji :)