LEPSZA SZKOŁA

Ogólnopolski projekt edukacyjny klas drugich

Projekt LEPSZA SZKOŁA jest prowadzony przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe. W tym roku szkolnym brali w nim udział uczniowie klas drugich.

W ramach projektu szkoła:

• mierzyła poziom wiedzy i umiejętności uczniów za pomocą specjalistycznych narzędzi pomiaru dydaktycznego,

• analizowała osiągnięcia uczniów, porównując je z wynikami pozostałych uczestników programu.

Uczniowie brali udział w badaniach: na początku roku szkolnego oraz po realizacji poszczególnych partii materiału.

Udział w projekcie pozwolił nauczycielowi jak i rodzicom obserwować postępy dziecka w ciągu jednego roku.

Po każdym badaniu mieli możliwość porównania wyników pojedynczych uczniów

i całej klasy z wynikami szkoły, województwa i całej Polski.

Wychowawcy

Anna Neuhof i Agnieszka Grzybowska