Mamy LAUREATKĘ ogólnopolskiego konkursu!

Julia Kilian laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Kalendarzowego PSP 2017

Przygody Iskierki i Płomyka”

Został rozstrzygnięty Ogólnopolski Konkurs Kalendarzowy PSP 2017, w którym Jury dokonało wyboru 15 laureatów prac plastycznych pod hasłem „Przygody Iskierki i Płomyka”.

Konkurs był skierowany do dzieci z klas I – III szkół podstawowych. Polegał on na zobrazowaniu historyjki zamieszczonej na drugiej stronie kalendarza plakatowego.

Na konkurs nadesłano 1 916 prac plastycznych, a 238 zakwalifikowało się do ścisłego finału.

Laureatką konkursu została uczennica kl. II a Julia Kilian!

Wręczenie nagrody oraz Listu Gratulacyjnego Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej nastąpi podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego za pośrednictwem przedstawiciela komendy powiatowej straży pożarnej w naszej szkole.

Julii gratulujemy i życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji!

Anna Neuhof