MAMY MOCne strony!

Kąciki Bratka w klasach III !

W świecie Bratka dzieje się dużo i intensywnie. Wakacje tuż, tuż, a Bratek nie próżnuje. Właśnie dostarczył klasom III SP wyposażenie sali lekcyjnej- kąciki Bratka złożone z dywanu, stolika, lampy stołowej, pufa i pacynki Bratka o wartości 300 zł.

To nagrody dla klas III w Konkursie "Mamy mocne strony- razem możemy więcej!", którego organizatorem było Wydawnictwo Pedagogiczne Operon.

Prace projektowe naszych uczniów mogliśmy podziwiać na profilu Facebookowym Bratka, a wszystkim tym, którzy zagłosowali właśnie na nasze prace wołamy głośne DZIĘKUJEMY!

Nagroda wzbudziła ogromny entuzjazm. Bajeczny kącik z pewnością umili ostatnie dni spędzone w szkole, tuż przed wakacjami. Teraz trudno będzie rozstać się z salą, w której uczniowie spędzili ostatnie trzy lata.

Czas pożegnań zbliża się wielkimi krokami, ale sympatyczny Bratek z pewnością pozostanie na długo w sercach przyszłorocznych czwartoklasistów. To on uczył ich przez trzy lata tolerancji, poczucia własnej wartości i podpowiadał, jak radzić sobie z codziennymi wyzwaniami.

To cenna wiedza, która z pewnością pomoże im na kolejnym etapie edukacji.

Gratulujemy!

Sylwia Linek