Bezpieczne wakacje!

Spotkanie klas II i III z funkcjonariuszem Policji

13 czerwca  odbyło się spotkanie z funkcjonariuszem Komisariatu Policji w Kuźni Raciborskiej. W trakcie spotkania najmłodsi uczniowie dowiedzieli się, jak bezpiecznie zachowywać się podczas nadchodzących wakacji.

Dzieci wspólnie z funkcjonariuszem przypomniały, jak bezpiecznie poruszać się po drodze,  jak spędzać czas wolny w lesie, nad wodą oraz jak należy zachować się, gdy zostaniemy sami w domu.

Funkcjonariusz Policji omówił  też jak zachować się, gdy zaczepi nas obca osoba lub gdy się zgubimy, jak bezpiecznie korzystać z Internetu oraz przestrzegał przed korzystaniem z niestrzeżonych kąpielisk i organizowaniem zabaw w niebezpiecznych miejscach.

Dużą atrakcją było oglądanie z bliska radiowozu, do którego można było wejść i usiąść za kierownicą.

Wszystkim życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Wychowawczynie klas II i III

Zobacz zdjęcia: