X Powiatowy Festiwal Twórczości Artystycznej

Nagrody dla laureatów naszej szkoły!

X Powiatowy Festiwal Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży - Racibórz 2017 już za nami! W zmaganiach konkursowych udział wzięły placówki oświatowe i kulturalne z całego powiatu raciborskiego. Nie zabrakło w nich naszej szkoły.

1 czerwca w Raciborskim Centrum Kultury odbył się koncert laureatów.

Na uroczystej gali poznaliśmy szczegóły konkursów, w jakich zmierzyli się młodzi artyści i zwycięzcy tegorocznych zmagań.

Uczniowie rywalizowali  w kategoriach: Teatr, Taniec, Piosenka, Recytacja i Plastyka.

Naszą szkołę, w kategorii Plastyka, reprezentowały uczennice klasy III SP: Kinga Haberkiewicz, Magdalena Wawrowicz i Emilia Wojtek.pod kierunkiem wychowawczyni Sylwii Linek.

Nagroda powędrowała do Magdaleny Wawrowicz.

W kategorii Recytacja szkołę podstawową reprezentowały uczennice klasy szóstej: Magdalena Kunicka, Julia Wojtek pod kierunkiem p. Iwony Tomiczek oraz Wiktoria Wałach i Małgorzata Jezusek pod kierunkiem p. Krystiana Okręta.

Nagrodę za III miejsce otrzymała Magdalena Kunicka.

Wyróżnienie zdobyły: Wiktoria Wałach oraz Julia Wojtek.

Gimnazjum reprezentowała Milena Piechula, która w swojej kategorii zdobyła III miejsce. Uczennicę przygotowała p. Wanda Rutko.

Wszystkim uczestnikom Festiwalu gorąco gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!