Klasy III na wycieczce!

Miasteczko Twinpigs w Żorach

25 maja uczniowie klas III SP odwiedzili westernowe miasteczko Twinpigs w Żorach. Dzięki licznym atrakcjom rozrywkowo- naukowym, każdy z uczestników wyjazdu na kilka godzin mógł przenieść się w świat Dzikiego Zachodu.

Niesamowite pokazy rewolwerowców, filmy 5 D, wspaniałe place zabaw i karuzele dla każdego, to atrakcje, które doskonale wypełniły czas wycieczki.

Z wszystkich rozrywek uczniowie korzystali bez ograniczeń.

Dodatkowych wrażeń dostarczyła wizyta w muzeum ognia.

Cały dzień uczestników wycieczki nie opuszczał dobry humor i wspaniałe samopoczucie. Żal było wracać do domów.

Wspomnienia pozostaną na długo w naszej pamięci!

Sylwia Linek

Ewa Skatuła