Międzygminny Konkurs Ortograficzny

Mistrz ortografii

18 maja w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Szczerbicach odbyła się kolejna edycja Międzygminnego Konkursu Ortograficznego. Podwójne podium zapewniły nam uczennice klasy III: Emilia Wojtek i Anna Szymiczek.

Dziewczyny reprezentowały naszą szkołę, jako laureatki szkolnych eliminacji klas III.

Spisały się na medal i zajęły kolejno II oraz III miejsce, zdobywając tym samym tytuł Mistrza ortografii.

Dyktando, łamigłówki ortograficzne, rebusy i inne zadania w teście konkursowym wymagały od uczestników doskonałej znajomości zasad ortograficznych. Nasze uczennice popisały się znakomitą wiedzą, zdobywając najwyższą ilość punktów.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

wychowawczyni Sylwia Linek