Konkurs recytatorski w klasach I-III

Wyrecytowali sobie podium

Kolejna edycja konkursu recytatorskiego już za nami. 22 marca 2012r. uczniowie klas I-III prezentowali najpiękniejsze wiersze polskich autorów.

Organizatorami konkursu były: Sylwia Linek i Renata Skrobek. Jury, w składzie: Stanisława Mietła, Iwona Tomiczek, Ireneusz Fiet oceniało dobór repertuaru, interpretację utworów, kulturę słowa i ogólny wyraz artystyczny. Wszyscy wykonawcy dostarczyli widowni wspaniałych wrażeń estetycznych. Z pośród 18 recytatorów wyłoniono najlepsze wykonania, a zwycięzcami zostali:

w klasach I

I miejsce- Julia Wojtek

II miejsce- Magdalena Kunicka

III miejsce- Nadia Wiesner

w klasach II

I miejsce- Amelia Tylka

II miejsce- Emilia Kałus

III miejsce- Tatiana Czogała

w klasach III

I miejsce- Patrycja Paszenda

II miejsce- Wiktora Tworuszka

III miejsce- Martyna Wiesner

Gratulujemy zwycięzcom i ich opiekunom!

Uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni upominkami, słodyczami i dyplomami. Najlepsi recytatorzy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców.

Wszyscy nagrodzeni reprezentować będą naszą szkołę w Gminnym Konkursie Recytatorskim już 28 marca 2012 r.

S. L.