DNI OTWARTE W NASZEJ SZKOLE !

WIZYTA PRZEDSZKOLAKÓW

8 maja drzwi naszej szkoły szeroko otworzyły się na przyjęcie przyszłych pierwszoklasistów. Tego dnia odwiedziły nas obecne jeszcze przedszkolaki najstarszej grupy i ich opiekunowie. Goście z ciekawością spotkali się z wychowawcami przyszłych klas I- Sylwią Linek i Ewą Skatułą.

Wesoły korowód przedszkolaków zwiedził szkołę i miejsca, które od września staną się ich drugim domem.

Zobaczyli szkolną świetlicę, w której będą mogli spędzać czas wolny przed i po zajęciach lekcyjnych, bibliotekę, sale lekcyjne i kąciki zabaw.

Zaproszeni goście, jak na uczniów przystało, zasiedli w ławkach, uczestniczyli w swojej pierwszej lekcji i wykonali pierwsze prace plastyczne.

Mieli też okazję pobawić się przy muzyce, na sali gimnastycznej.

Dzielne maluchy zgłaszały się chętnie do odpowiedzi i nic nie wskazywało na to, by obawiały się nauki w szkole.

Dziękujemy za wizytę, zapraszamy do szkoły i czekamy na Was już we wrześniu!

Sylwia Linek

Ewa Skatuła