Magdalena recytuje...

III miejsce w Regionalnym Konkursie Recytatorskim!

27 kwietnia Magdalena Machnik- uczennica klasy III a SP wzięła udział w XXI Regionalnym Konkursie Recytatorskim pod hasłem "Piękna nasza Polska cała" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 39 w Gliwicach.

Magdalena godnie reprezentowała nie tylko naszą szkołę, ale cały powiat raciborski, zdobywając na powiatowych przesłuchaniach I miejsce.

Zaprezentowała wiersz pt. "Spacerkiem- wiersz ze wstępem" i mimo wysokiego i wyrównanego poziomu konkursu, nasza reprezentantka zdobyła III miejsce w kategorii klas III.

Gratulujemy!

Dziękujemy za solidne przygotowanie się do konkursu i życzymy młodej artystce kolejnych sukcesów i pięknych przygód z poezją.

Sylwia Linek