SZTAFETA LOGOPEDYCZNA

SZKOLNY KONKURS LOGOPEDYCZNY „SZTAFETA LOGOPEDYCZNA”

14 marca 2017 roku odbył się  Szkolny Konkurs Logopedyczny pt. „Sztafeta Logopedyczna”. Organizatorami konkursu byli pani Agnieszka Grzybowska i pan Ireneusz Fiet. W konkursie wzięli udział reprezentanci klas I-III oraz IV-VI. Każda konkurencja dotyczyła innego problemu logopedycznego.

Zadania konkursowe sprawdzały umiejętność prawidłowego oddychania, właściwej artykulacji głosek, rozpoznawania różnych dźwięków, układania historyjek obrazkowych, sprawdzały pamięć, analizę i syntezę wzrokową.

Rywalizację uczniów oceniało profesjonalne jury w składzie: Bernadeta Oleszowska, Monika Bajak, Urszula Szmidt-Pazurek.

Zwycięzcami Sztafety Logopedycznej zostali:

I miejsce – Nikola Warło- uczennica klasy IV c

II miejsce – Miłosz Bogaczyk - uczeń klasy II b