WITAJ WIOSNO!

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

Przyszła WIOSNA – powitała nas piękną pogodą, radosnym śpiewem i tanecznym krokiem. Z tej okazji Samorząd Uczniowski i nauczyciele języka niemieckiego przygotowali zajęcia, podczas których każdy znalazł coś dla siebie.

Tego dnia wszyscy uczniowie chcieli wyglądać wiosennie, założyli więc barwne wianki, a w dłoniach trzymali kwiaty.

Odbył się Festiwal Piosenki Niemieckiej, czyli przegląd umiejętności wokalnych i językowych naszych uczniów.

Następnie każda klasa wybrała się na spacer w poszukiwaniach oznak wiosny.

Po powrocie do szkoły chłopcy rozegrali turniej piłkarski, a dziewczyny miały zajęcia zumby.

Kolejnym zadaniem było przygotowanie plakatów wiosennych, zawierających przysłowia, tangramy, puzzle i słownik polsko-angielsko-niemiecki.

Ten wyjątkowy dzień był dla uczniów okazją, aby aktywnie, z energią i humorem powitać długo wyczekiwaną wiosnę.

Dziękujemy wszystkim klasom za zaangażowanie, a nauczycielom za wszelką pomoc.

I.Pielczyk

Zobacz zdjęcia: