Walentynki 2017

ŻYCZLIWOŚĆ NIE TYLKO OD ŚWIĘTA

Walentynki to popularne na całym świecie święto, podczas którego nie tylko zakochani mówią sobie miłe słowa. W naszej szkole zawsze jesteśmy życzliwi, więc świętowanie zaczęliśmy już dzień wcześniej.

Na auli odbyła się dyskoteka dla klas IV – VI organizowana przez Samorząd Uczniowski SP.

Uczestnicy bawili się doskonale w rytmie najnowszych przebojów.

Dziś szkolne sale i korytarze wypełniły się „chodzącymi serduszkami” i nie ma w tym nic dziwnego, bo uczeń, który miał na sobie serduszko uniknął pytania lub niezapowiedzianej kartkówki.

Chwilą, na którą wszyscy czekali było dostarczenie „poczty walentynkowej”, czyli kartek od tajemniczych wielbicieli.

Walentynki były bardzo udane, tego dnia nikt nie żałował uśmiechów i dobrych słów.

Pamiętajmy jednak, że tylko od nas zależy czy ta walentynkowa życzliwość będzie trwała cały rok.

I. Pielczyk

Zobacz zdjęcia: