Wycieczka integracyjna uczniów klasy IA gimnazjum do Laserhouse

WSPÓLNA ZABAWA - TO JEST TO!

Dnia 24.10.2016r. odbyła się wycieczka integracyjna klasy IA gimnazjum do Laserhouse w Rybniku.

Celem wyjazdu było kształcenie umiejętności nawiązywania właściwych relacji z rówieśnikami, integracja zespołu klasowego, a co najważniejsze – dobra zabawa !

Po dotarciu na miejsce klasa podzieliła się na 4 grupy, które ze sobą rywalizowały.

Wspólna zabawa, połączona ze strategiczną grą, dostarczyła wszystkim wiele niesamowitych wrażeń.

Gimnazjaliści byli naprawdę podekscytowani i pełni energii, a emocje podczas gry sięgały zenitu.

Po krótkim odpoczynku, głodni i trochę zmęczeni wyruszyliśmy na posiłek do restauracji McDonalds.

Wycieczka pomogła w integracji zespołu klasowego i pozostawiła w każdym pakiet miłych wspomnień.

W. Rutko

Zobacz zdjęcia: