Bierzemy udział w akcji Szlachetna Paczka

MY TEŻ MOŻEMY I CHCEMY POMAGAĆ INNYM

Uczniowie klasy IIB wraz z wychowawczynią włączyli się w akcję "Szlachetna Paczka". Obdarowaliśmy rodzinę z naszych okolic - z Rydułtów.

"Pani Jadwiga (49 l.) już dawno zapomniała o sobie. Opiekuje się niepełnosprawnymi dziećmi: Tomaszem (27 l.) i Agnieszką (27 l. ). Każdego dnia ogromną energię wkłada w opiekę nad bliźniakami. Tomasz i Agnieszka cierpią na porażenie mózgowe poporodowe. Co więcej, Tomasz nie potrafi chodzić, a Agnieszka cierpi na padaczkę."

Zakupiliśmy dla nich niezbędne środki czystości i pięknie zapakowaliśmy. Finał akcji odbył się w sobotę 10 grudnia w Szkole Podstawowej nr 2 w Rydułtowach . Mamy nadzieję, że nasze prezenty sprawią, że choć przez chwilę pojawią się uśmiechy na twarzach innych.

B. Zapłata, S. Tomala i W. Smołka