Poranek wigilijny klas III SP

MAGIA ŚWIĄT

Tydzień poprzedzający Święta Bożego Narodzenia to tradycyjnie w klasach młodszych czas spotkań z najbliższymi. Uczniowie z ogromnym zapałem przygotowywali się do występów na długo przed uroczystością. 13 grudnia Magia Świąt zawitała do klas III.

Całość spotkania rozpoczął na scenie program artystyczny w wykonaniu młodych aktorów pod czujnym okiem wychowawczyń: Sylwii Linek i Ewy Skatuły. Były wiersze, kolędy i pastorałki z towarzyszeniem instrumentów. W salach lekcyjnych był czas na kolędowanie, poczęstunek, życzenia i wręczenie własnoręcznie wykonanych upominków, w wykonanie których najmłodsi włożyli całe swoje serce. W gorączce przedświątecznych przygotowań wszyscy zatrzymali się na chwilę by chwalić „wielką małą dziecinę”. Nie obyło się bez wzruszeń. Te wspaniałe chwile spędzone w podniosłej atmosferze razem z kolegami, koleżankami i bliskimi zachowamy w swoich sercach na kolejny, nadchodzący rok 2017, życząc raz jeszcze wszystkim Wesołych Świąt!

Sylwia Linek, Ewa Skatuła

Zobacz zdjęcia: