Jesień pędzlem malowana - IV edycja międzygminego konkursu plastycznego

ZWYCIĘSTWA JAK MALOWANE

W środę 9 listopada  2016r.  miało miejsce rozstrzygnięcie IV Międzygminnego Konkursu Plastycznego pod hasłem ,,Jesień pędzlem malowana". W konkursie brali udział uczniowie klas I-III z Nędzy, Kuźni Raciborskiej, Budzisk, Górek Śląskich, Bogunic, Lysek, Zawady Książęcej.

Celem konkursu było rozwijanie kreatywności i inwencji twórczej dzieci, kształtowanie wrażliwości estetycznej i plastycznej uczniów, wyrażanie za pomocą różnych środków artystycznych swoich spostrzeżeń i przeżyć. Zadaniem uczniów było wykonanie prac farbą plakatową lub pastelą. Do naszej placówki napłynęło kilkadziesiąt prac z wyżej wymienionych szkół. Moment wręczania nagród ubarwił występ uczniów klas II a i II b oraz III a naszej placówki.

Komisja w składzie: p. Edyta Pala, p. Joanna Trybańska oraz p. Maria Jankowska wyłoniła następujących laureatów konkursu plastycznego:

Kinga Haberkiewicz

Roksana Koszela

Jasmina Banaś

Olivier Sobik

Nadia Badura

Luisa Bugdol

Kinga Bożek

Blanka Mrohs

W Y R Ó Ż N I E N I A

1. MAGDALENA WAWROWICZ

2. MIŁOSZ BOGACZYK

3. KAMIL LINCNER

4. KAROLINA KŁOSEK

5. MAGDALENA MACHNIK

6. PAWEŁ KOLODZIEJ

7. ADAM HILTAWSKI

8. KAROLINA KLIERYK

9. EMILIA WOJTEK

10. NATALIA JURECKA

Laureaci oraz osoby wyróżnione otrzymały atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz dyplomy ufundowane przez Wójta Gminy Nędza panią Annę Iskałę. W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować za objęcie patronatem konkursu i wspieranie młodych talentów z gminy i okolic.

Organizatorzy konkursu:

Agnieszka Grzybowska i Anna Neuhof