Rozstrzygniecie ogólnopolskiego konkursu na najpiękniejszą pocztówkę z wakacji

KINGA HABERKIEWICZ LAUREATKĄ KONKURSU PLASTYCZNEGO!

17 października ogłoszone zostały wyniki konkursu plastycznego na najpiękniejszą pocztówkę z wakacji, który skierowany był do uczniów szkół podstawowych z całej Polski. Z ponad 500 prac organizatorzy – Fundacja Uniwersytet Dzieci z Krakowa – wybrali najpiękniejsze.

Autorzy pocztówek wykazali się niezwykłą kreatywnością i świetnie udało im się przywołać wakacyjne wspomnienia. O zwycięstwie decydowała oryginalność i pomysłowość pracy, ciekawa technika i walory estetyczne. Wśród nagrodzonych prac znalazła się pocztówka naszej uczennicy klasy IIIa – Kingi Haberkiewicz.

Zwycięzcy otrzymali książki z serii "Dziennik Pilar" Wydawnictwa Skrzat. Serdecznie gratulujemy zwycięstwa Kindze i życzymy dalszych sukcesów, a wszystkim uczestnikom naszej szkoły dziękujemy za udział i zaangażowanie w konkursie.

Sylwia Linek

Poniżej prezentujemy zdjęcia nagrodzonych pocztówek.