Dot Day

ANGIELSKIE WYZWANIA Z KROPKĄ W ROLI GŁÓWNEJ

W ramach Międzynarodowego Dnia Kropki uczniowie klas uczonych przez panią Izabelę Pielczyk oglądali film w angielskiej wersji językowej przedstawiający historię Vashti, następnie rysowali obrazek na podstawie jednej kropki znajdującej się na kartce. Pracy plastycznej towarzyszyła piosenka „The Dot Song”.

Pani Aneta Kobylańska-Bartczak także pracowała z użyciem piosenki „The Dot Song”, podczas której uczniowie mieli za zadanie uzupełniać tekst z lukami – wpisując brakujące słowa.

Pani Anna Wojtek wykonała z klasami prace plastyczne z kropką w roli głównej. Każda klasa stworzyła swoją wielką kropkę, na której uczniowie zapisywali (oczywiście w języku angielskim), w czym czują się dobrze, np. I am good at…drawing/singing/dancing. Ponadto, uczniowie stworzyli swoje mini-kropki na podobny temat. Wszystkie prace zawisły na klasowych gazetkach.

A. Wojtek

Zobacz zdjęcia: