Turniej Trampkarzy

Emocjonujące rozgrywki o Puchar Wójta Gminy

03 lutego 2012 roku w sali gimnastycznej ZSG odbył się Turniej Trampkarzy LKS-ów gminy o Puchar Wójta Gminy Nędza.

W turnieju wzięły udział trzy drużyny:
LKS Sparta Babice
LKS 1908 Nędza
LKS Zgoda Zawada Książęca.
Mecze rozgrywane były wg zasady każdy z każdym. Zwycięska drużyna otrzymywała 3 punkty, przegrana 0.

Pierwszy mecz LKS Babice – LKS Nędza zakończył się wynikiem 0:9. Trampkarze z Nędzy każdym kolejnym golem pogrążali piłkarzy z Babic.
Mecz LKS Zawada – LKS Nędza również przyniósł zwycięstwo chłopakom z Nędzy. Dwie celne bramkami umocniły pierwsze miejsce w tabeli końcowej LKSu Nędza. Na słowo uznania zasługuje bramkarz drużyny, który nie puścił ani jednej bramki!
Ostatni mecz LKS Babice – LKS Zawada wywołał najwięcej emocji. W końcu cztery zwycięskie bramki, które padły po stronie Zawady dały drużynie drugie miejsce.

Końcowa tabela przedstawia się następująco:

I miejsce LKS 1908 Nędza – 6 punktów
II miejsce LKS Zgoda Zawada Książęca 3 punkty
III miejsce LKS Sparta Babice 0 punktów

Dyplomy i gratulacje na ręce kapitanów drużyn złożyła Pani Wójt Anna Iskała, a nagrody rzeczowe wręczył chłopakom Pan Gerard Przybyła.