Dzień Otwarty w naszej szkole

WITAJCIE PRZYSZLI PIERWSZOKLASIŚCI!

10 marca rano zawitały do nas przedszkolaki z pobliskiego przedszkola by wspólnie z nami przeżyć swój pierwszy dzień w szkole. Były zajęcia z języka angielskiego, edukacji wczesnoszkolnej, religii. Zajęciom towarzyszyły pląsy i zabawy przy muzyce oraz pobyt w kąciku Radosnej Szkoły oraz strefie relaksu.

Tego samego dnia popołudniu w Zespole Szkolno – Gimnazjalnym odbył się Dzień Otwarty dla przyszłych pierwszoklasistów wraz z ich rodzicami.

Goście mieli okazję zapoznania się z ofertą edukacyjną proponowaną przyszłym uczniom przez Panią Dyrektor oraz nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej.

Starsi koledzy przywitali gości krótkim programem artystycznym.

Dzieci wzięły udział w zajęciach z wykorzystaniem tablicy interaktywnej, zajęciach bibliotecznych, zajęciach z języka niemieckiego.

Odwiedzili też pracownię komputerową, salę gimnastyczną oraz szkolną świetlicę.

Mamy nadzieję, że goście opuszczali nas z pozytywnymi wrażeniami oraz poczuciem wartościowo i mile spędzonego czasu.

A.Grzybowska, M.Chobot

Zobacz zdjęcia: