Aktualności 2015/2016

Do nauki - gotowi - START!

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

1 września rozpoczęliśmy w naszej szkole  nowy rok nauki.
O godz. 9.00 na sali gimnastycznej Pani Dyrektor powitała licznie zgromadzonych uczniów, rodziców oraz nauczycieli.

Wokulski, Izabela i stary subiekt w naszym gimnazjum

NARODOWE CZYTANIE

Nawet jeżeli prawdą jest, że młodzież obecnie nie zalicza czytania książek do ścisłej czołówki swoich ulubionych rozrywek, to jednak nie można powiedzieć, żeby do cna zobojętniała na literaturę.

Dzień Kropki

WŁĄCZENI W MIĘDZYNARODOWĄ AKCJĘ

Na wszystkich zajęciach 15 września każdy uczeń naszej szkoły świętował Międzynarodowy Dzień Kropki, bo nauczyciele w ciekawy i oryginalny sposób powiązali to święto ze specyfiką swojego przedmiotu.

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych!

BEZPIECZNY PRZEJAZD

Nauka przez zabawę i spotkania z ciekawymi ludźmi są najlepszym sposobem na zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności. 18 września nasi uczniowie klas I-III mieli okazję spotkać się z pracownikami PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. i funkcjonariuszami Służby Ochrony Kolei oraz Policji.

Zajęcia terenowe w Łężczoku

LEKCJE PRZYRODY NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

We wrześniu 2015 klasy szóste szkoły podstawowej brały udział w zajęciach terenowych w Rezerwacie Łężczok. 16 września 2015r. na wycieczce była klasa VIb, a 18 września - VIa,. W czasie zajęć klasy VIb panowała upalna pogoda co było czymś wyjątkowym jak na wrzesień, natomiast klasa VIa, miała optymalną temperaturę jak na takie przedsięwzięcie.