Szkolny Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas III SP

JĘZYKOWE ŁAMANIE GŁOWY

21 marca odbył się Szkolny Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas III SP. Wzięli w nim udział najlepsi „angliści” z klasy IIIa: Paulina Hiltawska, Beniamin Śliwa, Mateusz Traliszewski i z klasy IIIb: Aurelia Forajter, Paweł Glenc, Dominika Grycman, Marta Grycman, Klara Koletzko, Łukasz Pielczyk, Marta Tkocz.

Uczniowie rozwiązywali test w języku angielskim, w którym musieli wykazać się znajomością słownictwa i struktur gramatycznych, czytaniem ze zrozumieniem oraz prawidłowym reagowaniem językowym. Poziom był bardzo wyrównany, a po podsumowaniu liczby zdobytych punktów zwycięzcami zostali:

I miejsce  Paulina Hiltawska

II miejsce – Łukasz Pielczyk

III miejsce – Dominika Grycman i Mateusz Traliszewski

Dwoje uczniów z najwyższymi wynikami uzyskało kwalifikację do powiatowego etapu konkursu. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki.

I. Pielczyk

Zobacz zdjęcia: