Koncert kolęd 2016

KOLĘDY I PASTORAŁKI W WYKONANIU NASZYCH UCZNIÓW

31 stycznia 2016 r. w kościele parafialnym Matki Bożej Różańcowej odbył się coroczny koncert kolęd w wykonaniu dzieci i młodzieży Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Nędzy. Na popołudniowym nabożeństwie kościół po brzegi wypełnili mieszkańcy naszej miejscowości, rodzice uczniów i ich bliscy.

Zespół wokalny, duety, soliści i instrumentaliści po raz kolejny zaprezentowali szeroką gamę kolęd i pastorałek w nowej aranżacji pod kierunkiem Pani Sylwii Linek i Pana Mieczysława Drożdża. Przygotowania do koncertu odbywały się w ramach zajęć pozalekcyjnych kółka wokalnego, podczas których młodzi artyści doskonalili interpretację utworów. Efekty ich pracy słuchacze docenili ogromnym aplauzem. Wszystkim wykonawcom opiekunowie gorąco dziękują za zaangażowanie i poświęcenie swojego czasu wolnego. To doskonała promocja Waszego talentu, a tym samym szkoły w środowisku lokalnym.

S. Linek

Posłuchaj: