II MIEJSCE DLA NADII

27 stycznia 2016r. w Zespole Szkół w Pietrowicach Wielkich odbył się II Powiatowy przegląd kolęd i piosenek bożonarodzeniowych w języku angielskim i niemieckim, na którym Nadia Wiesner zajęła II miejsce śpiewając piosenkę „Merry Christmas Everyone”.W konkursie uczestniczyły także Dominika Gronert – przygotowana przez panią Anetę Kobylańską-Bartczak oraz Julia Gądzikiewicz, Magdalena Kunicka, Julia Wojtek i Justyna Magnowska pod opieką Izabeli Pielczyk.

Celem konkursu była integracja społeczności szkolnej poprzez wspólne śpiewanie i kolędowanie oraz propagowanie znaczenia znajomości języków obcych we współczesnym świecie.

Nasze artystki popisały się nie tylko wspaniałymi umiejętnościami wokalnymi, ale przede wszystkim poprawnością językową. Gratulujemy wszystkim sukcesów i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

I. Pielczyk

Zobacz zdjęcia: