Nagrody rozdane

SUPERINTELEKT 2015/16

Jak co roku wszyscy chętni uczniowie wzięli udział w szkolnym konkursie matematycznym SUPERINTELEKT 2015/16 dla uczniów szkoły podstawowej organizowanym przez panią Mirosławę Kuśkę.

Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań matematycznych, umiejętności logicznego myślenia, wyobraźni przestrzennej, umiejętności szukania nietypowych a pomysłowych rozwiązań. Uczestnicy mogli sprawdzić swoje wiadomości i możliwości, oraz uczestniczyć w zdrowej rywalizacji.

Uczniowie rozwiązywali test, który składał się z zadań otwartych i zamkniętych. Zadania konkursowe dostosowane były do wieku uczestników , inne zadania otrzymali uczniowie klas IV, V i VI.

W każdej kategorii wiekowej wyłoniono zwycięzcę, który otrzymał dyplom i nagrodę rzeczową. Osoby, które zajęły miejsca II i III otrzymały dyplom i drobny upominek. Wszyscy pozostali dyplomy uznania za uczestnictwo w tej matematycznej rywalizacji.

W kategorii klas IV

I miejsce – Michał Białdyga IV b