Szczęśliwa 13

DZIEŃ DOBREGO SŁOWA

Od początku roku szkolnego uczniowie naszej szkoły starają się „odczarować” pechową 13 organizując tego dnia Dzień Dobrego Słowa. W tym miesiącu do życzliwości zachęcały klasy VI wraz z wychowawcami.

Szóstoklasiści przygotowali dla kolegów i koleżanek uśmiechnięte buźki. Wszyscy uczniowie mieli także możliwość napisania czegoś miłego, a na drzwiach do sal pojawiły się życzliwe napisy. Następnie wszyscy wysłuchali audycji zachęcającej do używania dobrych słów. Prezenterami byli Natalia Halama, Krzysztof Materzok, Przemysław Bulak, Emilia Kałus, Justyna Kawecka i Łukasz Niesporek. Audycję przygotowała pani Izabela Pielczyk, na podstawie scenariusza Urszuli Limanówki.

Organizatorzy dziękują p. Lincnerowi i chłopakom z radiowęzła (zwłaszcza Nikolausowi Zielonce) za pomoc podczas nagrywania audycji, a wszystkim uczniom za uśmiech i życzliwe słowo.

Uczniowie i wychowawcy klas VI

Zobacz zdjęcia: