Wyniki Ogólnopolskich Olimpiad

OLIMPUS SESJA JESIENNA 2015

Są już wyniki Ogólnopolskich Olimpiad Olimpus z sesji jesiennej 2015! Dyplomy laureata trafiły aż do pięciu uczniów naszej szkoły! W konkursie wzięło udział trzydziestu jeden uczniów szkoły podstawowej i sześciu uczniów gimnazjum.

A oto nasi najlepsi:

Julia Wojtek została laureatką w olimpiadzie przyrodniczej dla klas V SP, gdzie zdobyła 10 miejsce na 1312 uczestników.

Emilia Klaus i Wiktor Szopa ex aequo 11 miejsce na 1705 uczniów w olimpiadzie matematycznej dla klas VI SP.

Patrycja Paszenda zdobyła 7 miejsce na 2042 startujących w olimpiadzie matematycznej dla klas 1 gimnazjum.

Nicolas Wardenga otrzymał 12 miejsce na 1286 osób biorących udział w olimpiadzie matematycznej dla klas trzecich gimnazjum.

Wysokie miejsca i dyplomy uznania zdobyli także:

Robert Radaj (kl.V) i Wiktor Szopa (kl.VI) w olimpiadzie przyrodniczej oraz Wiktoria Achtelik (kl.2) i Szymon Plewa (kl.1) w olimpiadzie matematycznej dla gimnazjum.

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

B. Zapłata