Gala Finałowa Minutowej Piosenki Klasowej

UCZNIOWIE KLASY IIA W WARSZAWIE!

11 grudnia uczniowie klasy II a wczesnym rankiem wyruszyli do stolicy Polski. Wycieczka do Warszawy – sponsorowana przez Urząd Gminy, to dodatkowa nagroda za udział i zwycięstwo w ogólnopolskim konkursie na szkolny klip muzyczny Minutowa Piosenka Klasowa. Wyjazd wiązał się z udziałem w koncercie finałowym konkursu, który odbył się w Centrum Promocji Kultury.

Na deskach warszawskiej sceny uczniowie odebrali nagrody i dyplomy. Był też czas na zwiedzanie ciekawych miejsc stolicy. Uczniowie odwiedzili Centrum Nauki Kopernik gdzie samodzielne eksperymentowanie ułatwiło im poznawanie i odkrywanie świata. Na zakończenie uczestnicy wycieczki mieli okazję zobaczyć z bliska Stadion Narodowy w Warszawie i spacerem zakończyli fantastyczną wycieczkę. Wszyscy wracali do swoich bliskich dumni i zadowoleni. Gratulujemy im raz jeszcze!!!

S. Linek

Zobacz zdjęcia: