Mamy laureata - Nędza górą!

WIELKIE ZWYCIĘSTWO NICOLASA WARDENGI

Uczeń klasy trzeciej gimnazjum - Nicolas Wardenga, zdobył pierwsze miejsce podczas finału Regionalnego Konkursu „Młody Chemik” w Pałacu Młodzieży w Katowicach.

Eliminacje odbyły się miesiąc wcześniej w pięciu miastach: Bielsku-Białej, Częstochowie, Gliwicach, Katowicach i w Rybniku, w których wzięli jeszcze udział: Agata Procek, Natalia Traliszewska i Paweł Materzok.

Do konkursu przystąpiło łącznie aż sześćdziesięciu uczniów, z których wyłoniono jedynie dwudziestu finalistów.

Nicolas zdeklasował wszystkich uczestników wykazując się najszerszą wiedzą chemiczną i został laureatem.

Gratulujemy!

/B.Zapłata/