Klasa II finalistą ogólnopolskiego konkursu!

MINUTOWA PIOSENKA KLASOWA "JA I LAS"

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie Minutowa Piosenka Klasowa- szkolny klip muzyczny. 20 listopada Jury dokonało oceny 52 klipów muzycznych nadesłanych z całej Polski i zakwalifikowało do Plebiscytu o Nagrodę Publiczności 6 klipów. Jednym z nich jest piosenka "Ja i Las" klasy II a SP.

Klipy zostały umieszczone na fanpage'u Akcja Labirynt na portalu społecznościowym Facebook gdzie do 28 listopada każdy użytkownik Facebooka może oddać głos przez kliknięcie "Lubię to" pod filmem. 29 listopada ogłoszone zostaną oficjalne wyniki konkursu. Czekamy z niecierpliwością, choć już dziś cieszymy się sukcesem. W końcu rywalizowaliśmy z wieloma klasami i starszymi uczniami Gimnazjum. Nasza praca zespołowa i twórczość w dziedzinie muzyki została doceniona. Efekty oceńcie sami i zagłosujcie na nasz klip "Ja i las". Za każdy oddany like dziękujemy!

Sylwia Linek

Tu możesz zobaczyć klip i zagłosować: